Médiapartner:
VGF

Helyezések 2017

ABC rendben | Helyezések szerint

Szakközépiskolák

Helyezés Név Iskola Idő Pontszám
1. Szabó József Patrik Zalaegerszegi SZC Széchenyi István Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 43 perc, 46 mp 73 p
2. Rusznyák Márk Deák Ferenc Szakképző Iskola és Művészeti Szakközépiskola 0 óra, 30 perc, 0 mp 71 p
3. Lelkes Péter Siófoki SZC Baross Gábor Középiskolája és Szakiskolája 0 óra, 38 perc, 9 mp 69 p
4. Szabó Gábor DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 56 perc, 31 mp 66 p
5. Gergácz Orsolya Vay Miklós Református Szakképző Iskola és Diákotthon 0 óra, 39 perc, 32 mp 65 p
6. Kovács Bence Attila Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 31 perc, 29 mp 64 p
7. Balázs Bence István Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 34 perc, 15 mp 61 p
8. Béres Bence Zsolt Zalaegerszegi SZC Széchenyi István Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 36 perc, 44 mp 61 p
9. Kiss Benjámin Zalaegerszegi SZC Széchenyi István Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 47 perc, 48 mp 60 p
10. Hima Levente Zalaegerszegi SZC Széchenyi István Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 38 perc, 47 mp 59 p
11. Skrabák Ádám Mátyás Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 29 perc, 3 mp 58 p
12. Péter Róbert DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 47 perc, 43 mp 58 p
13. Borbély Dávid DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 1 óra, 0 perc, 44 mp 58 p
14. Kvancz Krisztián Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 55 perc, 24 mp 57 p
15. Vágner Dávid DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 58 perc, 31 mp 57 p
16. Ujaczki Tibor Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája 1 óra, 6 perc, 34 mp 57 p
17. Tóth Gábor Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 42 perc, 34 mp 56 p
18. Prihoda Olivér Vay Miklós Református Szakképző Iskola és Diákotthon 0 óra, 31 perc, 56 mp 55 p
19. Németh Tamás Siófoki SZC Baross Gábor Középiskolája és Szakiskolája 0 óra, 47 perc, 49 mp 55 p
20. Horváth Dávid Zalaegerszegi SZC Széchenyi István Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 48 perc, 13 mp 55 p
21. Szegedi Zoltán Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Szakisk 0 óra, 58 perc, 50 mp 55 p
22. Putnoki Zsolt Deák Ferenc Szakképző Iskola és Művészeti Szakközépiskola 0 óra, 39 perc, 5 mp 54 p
23. Kátai Balázs Péter Siófoki SZC Baross Gábor Középiskolája és Szakiskolája 0 óra, 41 perc, 57 mp 54 p
24. Farkas József DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 51 perc, 37 mp 54 p
25. Varga Sándor DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 59 perc, 30 mp 54 p
26. Juhász Richárd Levente Vay Miklós Református Szakképző Iskola és Diákotthon 0 óra, 28 perc, 29 mp 53 p
27. Gyenes Balázs Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 41 perc, 37 mp 53 p
28. Bozó Tamás Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 27 perc, 3 mp 52 p
29. Geszten Ferenc Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Szakisk 0 óra, 37 perc, 21 mp 52 p
30. Juhász Pál Deák Ferenc Szakképző Iskola és Művészeti Szakközépiskola 0 óra, 42 perc, 2 mp 52 p
31. Lapos Máté Siófoki SZC Baross Gábor Középiskolája és Szakiskolája 0 óra, 47 perc, 45 mp 52 p
32. Fejes Krisztián Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Szakisk 0 óra, 52 perc, 39 mp 52 p
33. Vajda László DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 53 perc, 32 mp 52 p
34. Vetési Zsolt Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 36 perc, 26 mp 51 p
35. Csizmazia Gábor Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 39 perc, 1 mp 51 p
36. Hutóczki Kristóf DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 41 perc, 3 mp 51 p
37. Pazonyi Norbert DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 53 perc, 57 mp 51 p
38. Molnár Sándor (96) DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 54 perc, 16 mp 51 p
39. Machnyik Zsolt Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Szakisk 0 óra, 56 perc, 42 mp 51 p
40. Majoros Márk Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 40 perc, 12 mp 50 p
41. Molnár Kristóf DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 45 perc, 40 mp 50 p
42. Zelenka Attila * DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 58 perc, 30 mp 50 p
43. Balázs Ákos Deák Ferenc Szakképző Iskola és Művészeti Szakközépiskola 0 óra, 36 perc, 11 mp 49 p
44. Paksi Dominik Siófoki SZC Baross Gábor Középiskolája és Szakiskolája 0 óra, 44 perc, 39 mp 49 p
45. Kelemen Huba BGSZC Arany János Műszaki Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 47 perc, 26 mp 49 p
46. Radics Botond Zalaegerszegi SZC Széchenyi István Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 49 perc, 43 mp 49 p
47. Csete Ferenc * Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Szakisk 0 óra, 53 perc, 45 mp 49 p
48. Kiss Károly Balázs * Szegedi Szakképzési centrum Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakközép Iskolája 0 óra, 12 perc, 42 mp 48 p
49. Bertók Bence Trefort Ágoston Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 36 perc, 52 mp 48 p
50. Tardi Levente DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 41 perc, 10 mp 48 p
51. Lakatos József Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 41 perc, 31 mp 48 p
52. Ráski Sándor Roland Vay Miklós Református Szakképző Iskola és Diákotthon 0 óra, 42 perc, 46 mp 48 p
53. Valyuch Gergő Trefort Ágoston Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 43 perc, 51 mp 48 p
54. Kazai Patrik Gyula Deák Ferenc Szakképző Iskola és Művészeti Szakközépiskola 0 óra, 32 perc, 38 mp 47 p
55. Tóth Roland Deák Ferenc Szakképző Iskola és Művészeti Szakközépiskola 0 óra, 33 perc, 56 mp 47 p
56. Kecskés István Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 41 perc, 29 mp 47 p
57. Gergely Tamás Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 20 perc, 3 mp 46 p
58. Fekete Attila Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 28 perc, 45 mp 46 p
59. Császár Richárd Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Szakisk 0 óra, 28 perc, 51 mp 46 p
60. Danóczi Roland Vay Miklós Református Szakképző Iskola és Diákotthon 0 óra, 37 perc, 0 mp 46 p
61. Szabó Dávid Vay Miklós Református Szakképző Iskola és Diákotthon 0 óra, 43 perc, 3 mp 46 p
62. Hadházi Milán DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 53 perc, 27 mp 46 p
63. Varga Gábor BGSZC Arany János Műszaki Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 53 perc, 56 mp 46 p
64. Molnár Zsolt DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 55 perc, 9 mp 46 p
65. Bakó Dávid DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 55 perc, 21 mp 46 p
66. Nagy Brendon DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 57 perc, 54 mp 46 p
67. Csortos Csaba DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 1 óra, 5 perc, 47 mp 46 p
68. Renkó Tamás Zoltán Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 20 perc, 14 mp 45 p
69. Csürhés Rajmund Trefort Ágoston Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 34 perc, 48 mp 45 p
70. Bohunka Péter BGSZC Arany János Műszaki Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 39 perc, 23 mp 45 p
71. Bogyai Benjámin Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 40 perc, 12 mp 45 p
72. Vizsy Bence Zalaegerszegi SZC Széchenyi István Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 43 perc, 11 mp 45 p
73. Koczfán Balázs Zalaegerszegi SZC Széchenyi István Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 52 perc, 22 mp 45 p
74. Fülöp Csaba Trefort Ágoston Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 21 perc, 49 mp 44 p
75. Lakatos Zoltán Deák Ferenc Szakképző Iskola és Művészeti Szakközépiskola 0 óra, 36 perc, 6 mp 44 p
76. Dévényi László Trefort Ágoston Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 33 perc, 28 mp 43 p
77. Szűcs Martin Deák Ferenc Szakképző Iskola és Művészeti Szakközépiskola 0 óra, 38 perc, 35 mp 43 p
78. Szőke Róbert Imre Siófoki SZC Baross Gábor Középiskolája és Szakiskolája 0 óra, 47 perc, 5 mp 43 p
79. Csordás Máté Zalaegerszegi SZC Széchenyi István Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 48 perc, 49 mp 43 p
80. Bódi Ákos DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 55 perc, 47 mp 43 p
81. Marton Tamás Zoltán Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 19 perc, 0 mp 42 p
82. Veres Dániel Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Szakisk 0 óra, 27 perc, 55 mp 42 p
83. Schlenk Kristóf BGSZC Arany János Műszaki Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 28 perc, 49 mp 42 p
84. Lábas Zoltán BGSZC Arany János Műszaki Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 29 perc, 50 mp 42 p
85. Kálóczi Martin BGSZC Arany János Műszaki Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 31 perc, 44 mp 42 p
86. Láda Martin * Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 39 perc, 13 mp 42 p
87. Farkas Bence DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 53 perc, 42 mp 42 p
88. Szamos Máté Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 18 perc, 59 mp 41 p
89. Valentinyi Mihály BGSZC Arany János Műszaki Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 30 perc, 9 mp 41 p
90. Veréb Máté Vay Miklós Református Szakképző Iskola és Diákotthon 0 óra, 34 perc, 35 mp 41 p
91. Gombos János DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 54 perc, 17 mp 41 p
92. Marozsán Norbert DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 1 óra, 4 perc, 49 mp 41 p
93. Koós Géza Tamás Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 31 perc, 44 mp 40 p
94. Kucskár Krisztián Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 38 perc, 15 mp 40 p
95. Kovács Bence János DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 47 perc, 11 mp 40 p
96. Tóth Dániel Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 33 perc, 2 mp 39 p
97. Szalavári Márk Siófoki SZC Baross Gábor Középiskolája és Szakiskolája 0 óra, 46 perc, 6 mp 39 p
98. Tóth Patrik DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 55 perc, 46 mp 39 p
99. Kokavecz Máté Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 27 perc, 44 mp 38 p
100. Szteblák Dávid Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Szakisk 0 óra, 29 perc, 43 mp 38 p
101. Szabó Sándor BGSZC Arany János Műszaki Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 29 perc, 50 mp 38 p
102. Mitterpach Márk Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 31 perc, 54 mp 38 p
103. Bakos Dániel Martin BGSZC Arany János Műszaki Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 46 perc, 51 mp 38 p
104. Fedor Richárd Dominik Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 30 perc, 36 mp 37 p
105. Holló Axel Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 38 perc, 49 mp 37 p
106. Nagy Dávid DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 57 perc, 17 mp 37 p
107. Csernai Ákos János Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 18 perc, 28 mp 36 p
108. Geletei Gergely Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Szakisk 0 óra, 24 perc, 43 mp 36 p
109. Benke Marcell Richárd Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 32 perc, 26 mp 36 p
110. Kapusi Brigitta * DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 47 perc, 15 mp 36 p
111. Zsatku Szebasztián DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 53 perc, 4 mp 36 p
112. Gáspár Viktor Trefort Ágoston Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 22 perc, 58 mp 35 p
113. Márta Dániel Trefort Ágoston Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 29 perc, 9 mp 35 p
114. Hegedüs Martin Márk Trefort Ágoston Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 30 perc, 25 mp 35 p
115. Lőcze Krisztián Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 7 perc, 41 mp 34 p
116. Sipos Zsolt Vay Miklós Református Szakképző Iskola és Diákotthon 0 óra, 37 perc, 7 mp 34 p
117. Böhm Alex Jenő Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 15 perc, 57 mp 33 p
118. Lukács Máté Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 34 perc, 38 mp 33 p
119. Novák Attila Gábor Trefort Ágoston Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 12 perc, 50 mp 32 p
120. Csasztvan Lénárd Trefort Ágoston Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 34 perc, 20 mp 32 p
121. Csiki Barna Trefort Ágoston Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 29 perc, 9 mp 31 p
122. Nagy Krisztián * Dunaújvárosi SzC Dunaferr Szakközép- és Szakiskolája 0 óra, 38 perc, 27 mp 31 p
123. Székely Nikoletta Deák Ferenc Szakképző Iskola és Művészeti Szakközépiskola 0 óra, 43 perc, 0 mp 31 p
124. Jakab Gergő János Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Szakisk 0 óra, 22 perc, 5 mp 30 p
125. Pál Imre Trefort Ágoston Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 33 perc, 51 mp 30 p
126. Orosz Péter Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 38 perc, 31 mp 30 p
127. Szűcs Mihály Trefort Ágoston Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 13 perc, 44 mp 29 p
128. Bencsik Antal Tamás Trefort Ágoston Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 17 perc, 54 mp 29 p
129. Szarka Patrik Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 26 perc, 54 mp 29 p
130. Hornyik Márk Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 28 perc, 40 mp 28 p
131. Kövecses János Trefort Ágoston Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 10 perc, 21 mp 27 p
132. Sebők Balázs * Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 24 perc, 3 mp 27 p
133. Jenei Attila DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 34 perc, 34 mp 27 p
134. Bujdosó Mihály Trefort Ágoston Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 23 perc, 5 mp 24 p
135. Tokár Gergő DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 40 perc, 25 mp 24 p
136. Benő Alex Richárd DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 0 óra, 45 perc, 11 mp 22 p
137. Proháczik Péter Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 3 perc, 25 mp 21 p
138. Varga Dávid Roland * Dunaújvárosi SzC Dunaferr Szakközép- és Szakiskolája 0 óra, 21 perc, 32 mp 17 p
139. Gyurcsik Gergő * Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 10 perc, 38 mp 13 p
140. Ricz Gábor * Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 12 perc, 8 mp 9 p
141. Fekete Richárd Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 1 perc, 32 mp 1 p

*: nem befejezett verseny

Iskolák

1. Zalaegerszegi SZC Széchenyi István Szakközépiskolája és Szakiskolája 308 p
2. DSZC Péchy Mihály Építőipari Szakgimnáziuma 293 p
3. Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 288 p
4. Siófoki SZC Baross Gábor Középiskolája és Szakiskolája 279 p
5. Deák Ferenc Szakképző Iskola és Művészeti Szakközépiskola 273 p
6. Miskolci Szakképzési Centrum Kós Károly Építőipari Szakközépiskolája és Szakiskolája 268 p
7. Vay Miklós Református Szakképző Iskola és Diákotthon 267 p
8. Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Szakisk 259 p
9. Trefort Ágoston Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 228 p
10. BGSZC Arany János Műszaki Szakközépiskolája és Szakiskolája 224 p
11. Dunaújvárosi SzC Dunaferr Szakközép- és Szakiskolája 48 p
12. Szegedi Szakképzési centrum Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakközép Iskolája 48 p

Szakiskolák

Helyezés Név Iskola Idő Pontszám
1. Czinege Ferenc Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 23 perc, 46 mp 53 p
2. Joó Levente Márk Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 26 perc, 46 mp 53 p
3. Nitsch Dávid Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 29 perc, 17 mp 53 p
4. Horváth Marcell Sándor Szombathelyi Műszaki SZC Puskás Tivadar Fém-és Villamosipari Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 15 perc, 7 mp 52 p
5. Káldi Milán Szombathelyi Műszaki SZC Puskás Tivadar Fém-és Villamosipari Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 21 perc, 59 mp 51 p
6. Lados Máté Örs Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 31 perc, 22 mp 51 p
7. Babina Martin Kaposvári SZC Építőipari, Faipari Szakképző Iskolája 0 óra, 14 perc, 3 mp 50 p
8. Ténai Tamás Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 33 perc, 24 mp 50 p
9. KATONA SÁNDOR Egri SZC Bornemissza Gergely Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 36 perc, 33 mp 50 p
10. MARCZIS DÁNIEL Egri SZC Bornemissza Gergely Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 38 perc, 18 mp 50 p
11. Lakics Angelus Szombathelyi Műszaki SZC Puskás Tivadar Fém-és Villamosipari Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 20 perc, 20 mp 49 p
12. Boros Enrico Szekszárdi Szakképzési Centrum Perczel Mór Szakképző Iskolája és Kollégiuma 0 óra, 28 perc, 56 mp 49 p
13. Pigler Mihály Balázs Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 32 perc, 59 mp 49 p
14. Halmai Gábor Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 24 perc, 54 mp 48 p
15. Sebestyén Krisztián Tamás Szombathelyi Műszaki SZC Puskás Tivadar Fém-és Villamosipari Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 16 perc, 32 mp 47 p
16. Kovács István János Szegedi Szakképzési centrum Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakközép Iskolája 0 óra, 16 perc, 33 mp 47 p
17. Baumann Balázs Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 20 perc, 28 mp 47 p
18. Szűcs Csaba Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 28 perc, 2 mp 47 p
19. HORNYÁK ISTVÁN Egri SZC Bornemissza Gergely Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 20 perc, 56 mp 46 p
20. SZŰCS ZSOLT MÁRK Egri SZC Bornemissza Gergely Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 23 perc, 30 mp 46 p
21. Zsoldos Patrik Szabolcs Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 9 perc, 53 mp 45 p
22. Cobzaru Semion Szombathelyi Műszaki SZC Puskás Tivadar Fém-és Villamosipari Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 19 perc, 59 mp 45 p
23. Árok Milán Martin Zalaegerszegi SZC Széchenyi István Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 15 perc, 10 mp 44 p
24. JUHÁSZ TAMÁS Egri SZC Bornemissza Gergely Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 28 perc, 51 mp 44 p
25. Hajdu Benjamin Székesfehérvár Szc Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskolája 0 óra, 22 perc, 36 mp 43 p
26. Spiel Bálint Szekszárdi Szakképzési Centrum Perczel Mór Szakképző Iskolája és Kollégiuma 0 óra, 29 perc, 6 mp 43 p
27. Török Bálint Pécsi SzC Simonyi Károly Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 30 perc, 41 mp 43 p
28. NAGY CSABA Egri SZC Bornemissza Gergely Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 19 perc, 28 mp 42 p
29. Fráter Pál Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Szakisk 0 óra, 29 perc, 18 mp 42 p
30. Császár János Vince Szegedi Szakképzési centrum Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakközép Iskolája 0 óra, 9 perc, 40 mp 41 p
31. Wéber Jonatán Pécsi SzC Simonyi Károly Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 15 perc, 39 mp 41 p
32. Szabó Richárd Székesfehérvár Szc Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskolája 0 óra, 22 perc, 35 mp 41 p
33. Wéber Soma Pécsi SzC Simonyi Károly Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 27 perc, 43 mp 41 p
34. Kovács Andor Szegedi Szakképzési centrum Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakközép Iskolája 0 óra, 13 perc, 7 mp 40 p
35. Berta Szabolcs Szegedi Szakképzési centrum Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakközép Iskolája 0 óra, 16 perc, 4 mp 39 p
36. Maracskó Gergő Székesfehérvár Szc Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskolája 0 óra, 17 perc, 14 mp 39 p
37. FÜST JÓZSEF Egri SZC Bornemissza Gergely Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 19 perc, 51 mp 39 p
38. Dömsödi Csaba Székesfehérvár Szc Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskolája 0 óra, 23 perc, 44 mp 39 p
39. Bakos Attila Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Szakisk 0 óra, 31 perc, 26 mp 39 p
40. Major Gábor Balázs * Szekszárdi Szakképzési Centrum Perczel Mór Szakképző Iskolája és Kollégiuma 0 óra, 36 perc, 40 mp 39 p
41. Orgona László Don Bosco Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium 0 óra, 13 perc, 7 mp 38 p
42. Patyi László Kaposvári SZC Építőipari, Faipari Szakképző Iskolája 0 óra, 14 perc, 14 mp 38 p
43. DANÓ MIKLÓS Egri SZC Bornemissza Gergely Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 17 perc, 39 mp 38 p
44. Pánki Lajos Pécsi SzC Simonyi Károly Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 21 perc, 1 mp 38 p
45. Behán Pál Gábor Pécsi SzC Simonyi Károly Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 24 perc, 12 mp 38 p
46. Orsós Balázs Pécsi SzC Simonyi Károly Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 25 perc, 3 mp 38 p
47. Biacsi Máté Norbert Szegedi Szakképzési centrum Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakközép Iskolája 0 óra, 9 perc, 27 mp 37 p
48. Happ Gergő Kaposvári SZC Építőipari, Faipari Szakképző Iskolája 0 óra, 12 perc, 43 mp 37 p
49. VEREBÉLYI VIKTOR Egri SZC Bornemissza Gergely Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 13 perc, 58 mp 37 p
50. Gaál Tamás BGSZC Arany János Műszaki Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 26 perc, 51 mp 37 p
51. Bencze Balázs Zalaegerszegi SZC Széchenyi István Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 13 perc, 18 mp 36 p
52. Varga Kristóf Kaposvári SZC Építőipari, Faipari Szakképző Iskolája 0 óra, 17 perc, 40 mp 36 p
53. Bóbics Balázs Zalaegerszegi SZC Széchenyi István Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 18 perc, 51 mp 36 p
54. Táskai Dávid Kaposvári SZC Építőipari, Faipari Szakképző Iskolája 0 óra, 20 perc, 13 mp 36 p
55. Tóth Barnabás Kartal Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 0 óra, 9 perc, 59 mp 35 p
56. Herman Tamás Kaposvári SZC Építőipari, Faipari Szakképző Iskolája 0 óra, 14 perc, 55 mp 35 p
57. Nagy Erhárd Adrián Zalaegerszegi SZC Széchenyi István Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 19 perc, 41 mp 35 p
58. Podmilsák Balázs Márk BGSZC Arany János Műszaki Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 22 perc, 31 mp 35 p
59. Mag Péter * Debreceni SZC Povolny Ferenc Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 31 perc, 55 mp 35 p
60. SUHA ZSOLT Egri SZC Bornemissza Gergely Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 19 perc, 3 mp 34 p
61. Agócs Roland Kaposvári SZC Építőipari, Faipari Szakképző Iskolája 0 óra, 19 perc, 35 mp 34 p
62. Petrovics Mihály Ferenc Pécsi SzC Simonyi Károly Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 21 perc, 45 mp 34 p
63. Durmics Dávid István Székesfehérvár Szc Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskolája 0 óra, 18 perc, 46 mp 33 p
64. Gazdag Zoltán Mihály BGSZC Arany János Műszaki Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 19 perc, 49 mp 33 p
65. Pongrácz Ferenc Don Bosco Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium 0 óra, 26 perc, 35 mp 33 p
66. Szegedi Zoltán * Debreceni SZC Povolny Ferenc Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 28 perc, 52 mp 33 p
67. Markotány Péter Balázs Kaposvári SZC Építőipari, Faipari Szakképző Iskolája 0 óra, 14 perc, 21 mp 32 p
68. Rábai Richárd Székesfehérvár Szc Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskolája 0 óra, 15 perc, 23 mp 32 p
69. Szanyi Ákos Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Szakisk 0 óra, 30 perc, 24 mp 32 p
70. Schilling Gergely Székesfehérvár Szc Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskolája 0 óra, 13 perc, 24 mp 31 p
71. Károly Richárd Kaposvári SZC Építőipari, Faipari Szakképző Iskolája 0 óra, 13 perc, 35 mp 31 p
72. Jónás Csaba Don Bosco Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium 0 óra, 15 perc, 30 mp 31 p
73. Csendes Viktor Pécsi SzC Simonyi Károly Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 16 perc, 5 mp 31 p
74. Csizmadia Ádám Kaposvári SZC Építőipari, Faipari Szakképző Iskolája 0 óra, 19 perc, 13 mp 31 p
75. TAKÁCS KOPPÁNY Egri SZC Bornemissza Gergely Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 19 perc, 55 mp 31 p
76. SZAJKÓ NORBER Egri SZC Bornemissza Gergely Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 20 perc, 38 mp 31 p
77. Lónárt Patrik Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Szakisk 0 óra, 20 perc, 39 mp 31 p
78. László Máté Szekszárdi Szakképzési Centrum Perczel Mór Szakképző Iskolája és Kollégiuma 0 óra, 27 perc, 9 mp 31 p
79. Fazekas Erik Zsolt Szekszárdi Szakképzési Centrum Perczel Mór Szakképző Iskolája és Kollégiuma 0 óra, 27 perc, 18 mp 31 p
80. Sági Kristóf Szekszárdi Szakképzési Centrum Perczel Mór Szakképző Iskolája és Kollégiuma 0 óra, 31 perc, 2 mp 31 p
81. ERDÉLYI MILÁN Egri SZC Bornemissza Gergely Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 13 perc, 45 mp 30 p
82. Lócskai Péter Székesfehérvár Szc Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskolája 0 óra, 18 perc, 15 mp 30 p
83. Korom Dominik Pécsi SzC Simonyi Károly Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 19 perc, 59 mp 30 p
84. Pejhe Martin Miskolci Szakképzési Centrum Fazola Henrik Szakképző Iskolája 0 óra, 20 perc, 16 mp 30 p
85. Kun Barna Bence * Dunaújvárosi SzC Dunaferr Szakközép- és Szakiskolája 0 óra, 37 perc, 44 mp 30 p
86. Begovácz Attila Patrik Kaposvári SZC Építőipari, Faipari Szakképző Iskolája 0 óra, 12 perc, 9 mp 29 p
87. Tarr Gergő Don Bosco Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium 0 óra, 16 perc, 25 mp 29 p
88. Szabó Benjamin Székesfehérvár Szc Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskolája 0 óra, 16 perc, 37 mp 29 p
89. Preg András Miskolci Szakképzési Centrum Fazola Henrik Szakképző Iskolája 0 óra, 24 perc, 28 mp 29 p
90. Fekecs Árpád Richárd Kaposvári SZC Építőipari, Faipari Szakképző Iskolája 0 óra, 12 perc, 26 mp 28 p
91. Horváth Martin Székesfehérvár Szc Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskolája 0 óra, 15 perc, 12 mp 27 p
92. Nagy Balázs * Debreceni SZC Povolny Ferenc Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 27 perc, 5 mp 27 p
93. Papp Ádám BGSZC Arany János Műszaki Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 29 perc, 30 mp 27 p
94. Jancsicska Mihály * Debreceni SZC Povolny Ferenc Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 32 perc, 22 mp 27 p
95. ROSTÁS JÁNOS Egri SZC Bornemissza Gergely Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 0 óra, 18 perc, 3 mp 26 p
96. Sarkadi Barnabás Miskolci Szakképzési Centrum Fazola Henrik Szakképző Iskolája 0 óra, 21 perc, 35 mp 26 p
97. Zsélyi Gergő Székesfehérvár Szc Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskolája 0 óra, 10 perc, 37 mp 23 p
98. Király Márk Kaposvári SZC Építőipari, Faipari Szakképző Iskolája 0 óra, 19 perc, 15 mp 23 p
99. Kalányos Zoltán Adrián Pécsi SzC Simonyi Károly Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 10 perc, 43 mp 22 p
100. Csurilla Gábor Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Szakisk 0 óra, 16 perc, 34 mp 22 p
101. Jónás Péter Don Bosco Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium 0 óra, 17 perc, 10 mp 22 p
102. Szűcs Kristóf Zalaegerszegi SZC Széchenyi István Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 23 perc, 41 mp 21 p
103. Ajtai Norbert * Debreceni SZC Povolny Ferenc Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 31 perc, 15 mp 21 p
104. Árpád Gergő Kaposvári SZC Építőipari, Faipari Szakképző Iskolája 0 óra, 19 perc, 27 mp 20 p
105. Dandás Krisztián Don Bosco Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium 0 óra, 6 perc, 51 mp 19 p
106. Kreidl Ádám Don Bosco Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium 0 óra, 9 perc, 18 mp 18 p
107. Hamus Dominik Kaposvári SZC Építőipari, Faipari Szakképző Iskolája 0 óra, 21 perc, 11 mp 17 p
108. Vén Dániel * Dunaújvárosi SzC Dunaferr Szakközép- és Szakiskolája 0 óra, 15 perc, 30 mp 15 p
109. Anka Norbert * Debreceni SZC Povolny Ferenc Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 10 perc, 15 mp 11 p
110. Biró István * Debreceni SZC Povolny Ferenc Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 9 perc, 46 mp 9 p
111. Lukács Márk Zoltán * Szekszárdi Szakképzési Centrum Perczel Mór Szakképző Iskolája és Kollégiuma 0 óra, 10 perc, 58 mp 8 p
112. Hajzer Sándor * Debreceni SZC Povolny Ferenc Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 8 perc, 52 mp 7 p
113. Ferencz Zoltán * Debreceni SZC Povolny Ferenc Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája 0 óra, 7 perc, 14 mp 5 p

*: nem befejezett verseny

Iskolák

1. Budapesti Gépészeti Szakképzési Centrum Szily Kálmán Műszaki Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma 260 p
2. Szombathelyi Műszaki SZC Puskás Tivadar Fém-és Villamosipari Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 244 p
3. Egri SZC Bornemissza Gergely Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma 236 p
4. Szegedi Szakképzési centrum Déri Miksa Szakgimnáziuma és Szakközép Iskolája 204 p
5. Pécsi SzC Simonyi Károly Szakközépiskolája és Szakiskolája 201 p
6. Kaposvári SZC Építőipari, Faipari Szakképző Iskolája 197 p
7. Székesfehérvár Szc Vörösmarty Mihály Ipari Szakképző Iskolája 195 p
8. Szekszárdi Szakképzési Centrum Perczel Mór Szakképző Iskolája és Kollégiuma 193 p
9. Zalaegerszegi SZC Széchenyi István Szakközépiskolája és Szakiskolája 172 p
10. Nyíregyházi SZC Inczédy György Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma, Szakisk 166 p
11. Don Bosco Általános Iskola, Szakközépiskola, Szakgimnázium, Gimnázium és Kollégium 153 p
12. Debreceni SZC Povolny Ferenc Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Szakiskolája 143 p
13. BGSZC Arany János Műszaki Szakközépiskolája és Szakiskolája 132 p
14. Miskolci Szakképzési Centrum Fazola Henrik Szakképző Iskolája 85 p
15. Dunaújvárosi SzC Dunaferr Szakközép- és Szakiskolája 45 p