Výsledky 2018

V abecedním pořadí | V pořadí podle umístění

Gymnázium a Střední odborná škola Podbořany (SOU) Celkový počet bodů: 476
Jméno Počet bodů Čas
Bauer Karel 45 0 hod., 18 min., 45 sek.
Filipovič Josef 50 0 hod., 25 min., 45 sek.
Graupner Roman 45 0 hod., 23 min., 22 sek.
Kouba Radek 48 0 hod., 18 min., 53 sek.
Kozlík Radek 49 0 hod., 22 min., 13 sek.
Kuna Filip 50 0 hod., 18 min., 24 sek.
Loužecký Jakub 51 0 hod., 28 min., 45 sek.
Šimčík Tibor 50 0 hod., 21 min., 40 sek.
Sitek Aleš 47 0 hod., 8 min., 28 sek.
Vrábel Martin 41 0 hod., 22 min., 10 sek.

Integrovaná střední škola, Slaný (SOU) Celkový počet bodů: 91
Jméno Počet bodů Čas
Jan Šmehlík 29 0 hod., 34 min., 39 sek.
Michal Svoboda 31 0 hod., 40 min., 45 sek.
Ondřej Cimrman 31 0 hod., 35 min., 24 sek.

SOŠ a SOU Beroun - Hlinky (SOU) Celkový počet bodů: 195
Jméno Počet bodů Čas
David Malý 30 0 hod., 33 min., 45 sek.
Dominik Flégr 38 0 hod., 25 min., 20 sek.
Jiří Šlechta 34 0 hod., 23 min., 35 sek.
Petr Pinkas 32 0 hod., 29 min., 9 sek.
Tomáš Svoboda 29 0 hod., 23 min., 27 sek.
Tomáš Vokůrka 32 0 hod., 32 min., 27 sek.

SOŠ a SOU Kolín (SOŠ) Celkový počet bodů: 316
Jméno Počet bodů Čas
Adam Hubáček 54 0 hod., 48 min., 0 sek.
Dominik Šaník 63 0 hod., 53 min., 36 sek.
Filip Borovička 61 0 hod., 47 min., 6 sek.
Ladislav Malíský 63 0 hod., 55 min., 54 sek.
Tomáš Pospíšil 75 0 hod., 52 min., 37 sek.

SOŠ a SOU strojírenské a stavební Jeseník (SOU) Celkový počet bodů: 233
Jméno Počet bodů Čas
Bartuněk Patrik 23 0 hod., 30 min., 16 sek.
Beníček Marek 41 0 hod., 32 min., 10 sek.
Bilyak Petro 26 0 hod., 29 min., 43 sek.
Brňák Daniel 32 0 hod., 30 min., 57 sek.
Grešák Martin 31 0 hod., 28 min., 42 sek.
Jančařík Jaroslav 36 0 hod., 18 min., 45 sek.
Laža Tomáš 19 0 hod., 19 min., 25 sek.
Vodák Ondřej 25 0 hod., 19 min., 43 sek.

SOŠ a SOU Vyškov, příspěvková org. (SOŠ) Celkový počet bodů: 338
Jméno Počet bodů Čas
Denisa Mikulasková 62 0 hod., 36 min., 21 sek.
Jitka Brejšková 59 0 hod., 30 min., 58 sek.
Josef Harasek 55 0 hod., 20 min., 56 sek.
Marek Svoboda 63 0 hod., 32 min., 12 sek.
Nicola Kurková 44 0 hod., 31 min., 1 sek.
Tomáš Přibilík 55 0 hod., 26 min., 1 sek.

SOŠ a SOU Vyškov, příspěvková org. (SOU) Celkový počet bodů: 504
Jméno Počet bodů Čas
David Kučera 41 0 hod., 22 min., 39 sek.
Erik Pořízek 39 0 hod., 30 min., 22 sek.
Filip Hanák 40 0 hod., 21 min., 54 sek.
Filip Svestka 37 0 hod., 21 min., 1 sek.
Jakub Burda 40 0 hod., 36 min., 6 sek.
Jakub Myroniuk 43 0 hod., 23 min., 5 sek.
Jan Viezbický 40 0 hod., 26 min., 33 sek.
Jiří Novák 30 0 hod., 25 min., 36 sek.
Mário Handlíř 42 0 hod., 26 min., 10 sek.
Martin Klimeš 43 0 hod., 29 min., 13 sek.
Michal Skácel 41 0 hod., 21 min., 27 sek.
Ondřej Kučera 37 0 hod., 30 min., 40 sek.
Petr David 31 0 hod., 20 min., 57 sek.

SOŠ a SOU, Dubno (SOU) Celkový počet bodů: 0
Jméno Počet bodů Čas

SOŠ a SOU, Kladno, Dubská (SOU) Celkový počet bodů: 403
Jméno Počet bodů Čas
Adam Vrána 40 0 hod., 32 min., 2 sek.
Daniel Matějka 37 0 hod., 32 min., 0 sek.
Jindřich Klačman 32 0 hod., 30 min., 58 sek.
Kryštof Vaněk 42 0 hod., 29 min., 45 sek.
Lukáš Galluzzi 38 0 hod., 32 min., 18 sek.
Lukáš Jelínek 37 0 hod., 29 min., 16 sek.
Milan Boháč 31 0 hod., 25 min., 4 sek.
Miroslav Musil 27 0 hod., 26 min., 39 sek.
Roman Šulc 21 0 hod., 19 min., 28 sek.
Stanislav Šťáral 30 0 hod., 26 min., 40 sek.
Tomáš Blažek 41 0 hod., 33 min., 57 sek.
Zdeněk Lír 27 0 hod., 17 min., 2 sek.

SOŠ a SOU, Neratovice (SOU) Celkový počet bodů: 219
Jméno Počet bodů Čas
Dan Ulma 37 0 hod., 25 min., 20 sek.
David Bossanyi 29 0 hod., 17 min., 44 sek.
Dominik Boublík 24 0 hod., 18 min., 27 sek.
Jan Kodera 35 0 hod., 34 min., 47 sek.
Michal Holec 24 0 hod., 17 min., 52 sek.
Michal Levčík 40 0 hod., 26 min., 12 sek.
Radek Řehořek 30 0 hod., 16 min., 39 sek.

SOŠ energ. a stav., OA a SZŠ, Chomutov, přísp. org. (SOU) Celkový počet bodů: 631
Jméno Počet bodů Čas
David Dobrovský 37 0 hod., 31 min., 32 sek.
David Hudák 30 0 hod., 40 min., 0 sek.
Jakub Hemzáček 23 0 hod., 22 min., 22 sek.
Jan Krzák 38 0 hod., 23 min., 33 sek.
Jan Šabach 28 0 hod., 19 min., 16 sek.
Jan Trefný 30 0 hod., 12 min., 5 sek.
Jaroslav Navrátil 37 0 hod., 22 min., 52 sek.
Jaroslav Pikart 31 0 hod., 18 min., 35 sek.
Jiří Prokop 33 0 hod., 18 min., 24 sek.
Josef Wrana 27 0 hod., 41 min., 13 sek.
Ladislav Dvořáček 24 0 hod., 38 min., 37 sek.
Lubomír Bouše 24 0 hod., 24 min., 19 sek.
Lukáš Kubička 25 0 hod., 22 min., 10 sek.
Lukáš Trávníček 27 0 hod., 17 min., 26 sek.
Lukáš Zetek 23 0 hod., 26 min., 43 sek.
Martin Mikulášek 24 0 hod., 27 min., 47 sek.
Martin Šifalda 30 0 hod., 15 min., 42 sek.
Pavel Dráb 35 0 hod., 20 min., 11 sek.
Pavel Werner 35 0 hod., 39 min., 56 sek.
Petr Fejfar 39 0 hod., 28 min., 31 sek.
Roman Novák 31 0 hod., 19 min., 39 sek.

SOŠ Jarov, Praha 9 (SOŠ) Celkový počet bodů: 1141
Jméno Počet bodů Čas
Antonín Sokol * 31 0 hod., 36 min., 12 sek.
Barbora Fazekasová * 32 0 hod., 56 min., 35 sek.
Daniel Obst * 13 0 hod., 54 min., 28 sek.
Dominik Buben 37 0 hod., 31 min., 30 sek.
Dominik Šmejkal 34 0 hod., 53 min., 11 sek.
Evgeniy Rulin 42 0 hod., 27 min., 46 sek.
Jakub Bovška 30 0 hod., 58 min., 47 sek.
Jakub Mikula * 26 0 hod., 53 min., 34 sek.
Jan Bakoš 49 0 hod., 46 min., 11 sek.
Jan Látal 22 0 hod., 33 min., 28 sek.
Jan Mikula 38 0 hod., 43 min., 45 sek.
Jaroslav Blažek 25 0 hod., 45 min., 2 sek.
Jaroslav Kroupa 40 1 hod., 6 min., 48 sek.
Karerína Lehocká * 30 0 hod., 55 min., 38 sek.
Kristián Zeman 59 0 hod., 48 min., 13 sek.
Mare Kolář 40 0 hod., 40 min., 30 sek.
Marek Kučera * 31 0 hod., 45 min., 10 sek.
Marek Sláma 28 0 hod., 38 min., 38 sek.
Matyáš Bloudek * 33 0 hod., 54 min., 5 sek.
Michal Doubek * 33 0 hod., 52 min., 16 sek.
Miloš Strouhal 23 0 hod., 30 min., 54 sek.
Ondřej Hrubý 33 0 hod., 44 min., 44 sek.
Patrik Londin 40 0 hod., 32 min., 46 sek.
Petr Bunc 30 0 hod., 23 min., 32 sek.
Petr Hailich 40 0 hod., 45 min., 8 sek.
Petr Hošek * 35 0 hod., 45 min., 2 sek.
Petr Šerák 38 0 hod., 51 min., 33 sek.
Roman Velíšek * 17 0 hod., 52 min., 50 sek.
Tobiáš Demeter * 22 0 hod., 13 min., 50 sek.
Tomáš Ulbert 36 0 hod., 40 min., 6 sek.
Václav Bouda 51 0 hod., 34 min., 25 sek.
Václav Šlehofer 35 0 hod., 42 min., 0 sek.
Vít Rejzl * 2 0 hod., 3 min., 19 sek.
Vojtěch Kostkan 34 0 hod., 55 min., 39 sek.
Zdeněk Vosyka 32 0 hod., 43 min., 26 sek.

SOŠ stavební Karlovy Vary přísp. organizace (SOU) Celkový počet bodů: 340
Jméno Počet bodů Čas
Karel Tvrdek 49 0 hod., 9 min., 19 sek.
Kevin Sauer 50 0 hod., 9 min., 48 sek.
Martin Doubek 50 0 hod., 7 min., 51 sek.
Mojmír Skřička 49 0 hod., 10 min., 5 sek.
Petr Mládek 42 0 hod., 12 min., 35 sek.
Radim Wohlmuth 50 0 hod., 10 min., 58 sek.
Tadeáš Hron 50 0 hod., 12 min., 51 sek.

SOU a SOŠ Trutnov (SOU) Celkový počet bodů: 211
Jméno Počet bodů Čas
Michal Kasper 46 0 hod., 42 min., 3 sek.
Michal Vavřínek 34 0 hod., 36 min., 7 sek.
Rainer Tasler 48 0 hod., 42 min., 6 sek.
Tomáš Vrátil 43 0 hod., 35 min., 15 sek.
Václav Nesládek 40 0 hod., 33 min., 13 sek.

SOU Kyjov, příspěvková organizace (SOŠ) Celkový počet bodů: 340
Jméno Počet bodů Čas
Jakub Jahoda 32 0 hod., 16 min., 47 sek.
Jan Karas 29 0 hod., 12 min., 54 sek.
Karel Fogt 27 0 hod., 3 min., 40 sek.
Karel Kejík 11 0 hod., 1 min., 53 sek.
Matěj Petržela 36 0 hod., 14 min., 11 sek.
Michal Hájek 24 0 hod., 8 min., 7 sek.
Radek Balžanka 52 0 hod., 14 min., 45 sek.
Radim Kohout 37 0 hod., 15 min., 35 sek.
Radovan Malota 16 0 hod., 13 min., 25 sek.
Tadeáš Navrátil 40 0 hod., 9 min., 37 sek.
Tomáš Fridrich 36 0 hod., 13 min., 23 sek.

SOU Plynárenské Pardubice (SOŠ) Celkový počet bodů: 209
Jméno Počet bodů Čas
Dominik Pokorný 27 0 hod., 19 min., 13 sek.
Jakub Maršálek 26 0 hod., 6 min., 41 sek.
Jakub Schletter 39 0 hod., 25 min., 2 sek.
Jiří Horáček * 15 0 hod., 7 min., 8 sek.
Jiří Jezdinský 18 0 hod., 5 min., 34 sek.
Lukáš Suchý 30 0 hod., 16 min., 42 sek.
Martin Tichý * 20 0 hod., 7 min., 6 sek.
Petr Čechlovský 34 0 hod., 23 min., 7 sek.

SOU stavební, Plzeň, Borská 55 (SOU) Celkový počet bodů: 692
Jméno Počet bodů Čas
Adam Eidelpes 38 0 hod., 25 min., 45 sek.
Dan Dvořák 31 0 hod., 20 min., 36 sek.
David Polívka 38 0 hod., 34 min., 16 sek.
David Ritter 32 0 hod., 30 min., 5 sek.
Dominik Fryček 29 0 hod., 24 min., 59 sek.
Jacek Prosner 26 0 hod., 15 min., 24 sek.
Jan Beneš 21 0 hod., 7 min., 48 sek.
Jan Jaroš 31 0 hod., 33 min., 17 sek.
Jan Kočka 27 0 hod., 11 min., 23 sek.
Jan Kraus 34 0 hod., 29 min., 41 sek.
Jan Sedlák 24 0 hod., 32 min., 43 sek.
Jiří Korda 30 0 hod., 28 min., 16 sek.
Marek Korda 26 0 hod., 25 min., 2 sek.
Marek Todak 35 0 hod., 26 min., 42 sek.
Michal Volár 31 0 hod., 16 min., 49 sek.
Patrik Ševela 23 0 hod., 12 min., 32 sek.
Pavel Farkaš 24 0 hod., 21 min., 12 sek.
Petr Brejcha 30 0 hod., 27 min., 4 sek.
Tomáš Nezbeda 32 0 hod., 28 min., 50 sek.
Tomáš Sikyta 24 0 hod., 34 min., 36 sek.
Václav Čiž * 7 0 hod., 1 min., 57 sek.
Vojtěch Lobner 34 0 hod., 34 min., 43 sek.
Zdeněk Köppl 41 0 hod., 33 min., 8 sek.
Zdeněk Škopek 24 0 hod., 7 min., 27 sek.

SOU stavební, Opava, p.o. (SOU) Celkový počet bodů: 837
Jméno Počet bodů Čas
Adam Novák 51 0 hod., 21 min., 22 sek.
Daniel Perdula 39 0 hod., 22 min., 38 sek.
David Zwardoň 40 0 hod., 37 min., 22 sek.
Dominik Ťapťuch 41 0 hod., 37 min., 59 sek.
Dominik Varyš 36 0 hod., 27 min., 45 sek.
Erik Skřeček * 30 0 hod., 26 min., 38 sek.
Filip Pretsch 46 0 hod., 33 min., 1 sek.
Jakub Bařinka 38 0 hod., 31 min., 38 sek.
Jakub Postulka 36 0 hod., 28 min., 50 sek.
Jan Flaschka 45 0 hod., 30 min., 12 sek.
Jan Kašík 42 0 hod., 28 min., 51 sek.
Jiří Magura 48 0 hod., 37 min., 46 sek.
Libor Rovňaník 32 0 hod., 39 min., 11 sek.
Marek Halfar 31 0 hod., 32 min., 21 sek.
Matěj Bělica 43 0 hod., 28 min., 39 sek.
Miroslav Bryš 37 0 hod., 36 min., 13 sek.
Ondřej Kalus 39 0 hod., 38 min., 5 sek.
Ondřej Lešinský 39 0 hod., 31 min., 4 sek.
Pavel Sedláček 44 0 hod., 31 min., 53 sek.
Tomáš Květoň 41 0 hod., 31 min., 41 sek.
Tomáš Matyáš 32 0 hod., 33 min., 33 sek.
Tomáš Monczmann * 7 0 hod., 2 min., 26 sek.

SŠ stavebních řemesel Brno-Bosonohy, přísp. org. (SOU) Celkový počet bodů: 239
Jméno Počet bodů Čas
Alex Lazišťan 40 0 hod., 33 min., 45 sek.
Matěj Švec 41 0 hod., 20 min., 2 sek.
Michal Šustek 42 0 hod., 34 min., 15 sek.
Ondřej Stanislav 34 0 hod., 26 min., 59 sek.
Radek Texl 40 0 hod., 34 min., 51 sek.
Roman Juhoš 42 0 hod., 32 min., 12 sek.

SŠ-COPT Kroměříž (SOU) Celkový počet bodů: 232
Jméno Počet bodů Čas
Aleš Peška 27 0 hod., 20 min., 11 sek.
Daniel Hora 33 0 hod., 36 min., 38 sek.
David Mrázek 47 0 hod., 30 min., 5 sek.
David Večeřa 36 0 hod., 26 min., 57 sek.
Patrik Rybnikář 29 0 hod., 31 min., 3 sek.
Pavel Reček 29 0 hod., 23 min., 39 sek.
Petr Gazda 31 0 hod., 29 min., 6 sek.

SŠTO Havířov-Šumbark, Lidická 1a/600 (SOŠ) Celkový počet bodů: 329
Jméno Počet bodů Čas
David Kubela 57 0 hod., 22 min., 10 sek.
Jakub Bernold 56 0 hod., 28 min., 47 sek.
Jan Chmiel 54 0 hod., 23 min., 53 sek.
Jiří Pawera 53 0 hod., 28 min., 2 sek.
Matěj Zeman 50 0 hod., 18 min., 29 sek.
Radim Mohyla 59 0 hod., 31 min., 17 sek.

Střední odborná škola, Bruntál, příspěvková organizace (SOU) Celkový počet bodů: 382
Jméno Počet bodů Čas
Dominik Petr 34 0 hod., 21 min., 16 sek.
Jan Brežák 37 0 hod., 23 min., 21 sek.
Jan Nicholas Šibilev 39 0 hod., 30 min., 55 sek.
Jiří Gomola 39 0 hod., 21 min., 20 sek.
Ladislav Cihlář 25 0 hod., 17 min., 10 sek.
Lukáš Vymazal 32 0 hod., 22 min., 59 sek.
Martin Tardík 32 0 hod., 23 min., 48 sek.
Michal Mitňan 26 0 hod., 25 min., 22 sek.
Michal Suchý 32 0 hod., 19 min., 47 sek.
Ondřej Kubes 22 0 hod., 26 min., 57 sek.
Patrik Tichý 28 0 hod., 27 min., 3 sek.
Tomáš Opěla 36 0 hod., 21 min., 56 sek.

Střední průmyslová škola Hranice (SOU) Celkový počet bodů: 147
Jméno Počet bodů Čas
Ondřej Vrbka 49 0 hod., 22 min., 33 sek.
Patrik Vašina 52 0 hod., 18 min., 15 sek.
Tom Stecker 46 0 hod., 21 min., 14 sek.

Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk (SOU) Celkový počet bodů: 129
Jméno Počet bodů Čas
Daniel Hašek 38 0 hod., 16 min., 47 sek.
Lukáš Daníček 45 0 hod., 18 min., 33 sek.
Petr Filip 46 0 hod., 23 min., 10 sek.

Střední škola polytechnická Olomouc (SOŠ) Celkový počet bodů: 402
Jméno Počet bodů Čas
David Lepša 46 0 hod., 57 min., 8 sek.
Dominik Machala 34 0 hod., 36 min., 54 sek.
Dominik Špaček 58 0 hod., 50 min., 7 sek.
Jan Majer 54 0 hod., 55 min., 26 sek.
Marcel Dušek 33 0 hod., 22 min., 18 sek.
Martin Fuks 60 0 hod., 48 min., 9 sek.
Miroslav Horák 24 0 hod., 29 min., 12 sek.
Patrik Hošák 25 0 hod., 38 min., 35 sek.
Pavel Obranský 29 0 hod., 19 min., 54 sek.
Robert Němčic 39 0 hod., 54 min., 29 sek.

Střední škola polytechnická Olomouc (SOU) Celkový počet bodů: 211
Jméno Počet bodů Čas
Dalibor Berg * 33 0 hod., 30 min., 44 sek.
Daniel Kaláb * 33 0 hod., 30 min., 38 sek.
Dominik Pacáček * 32 0 hod., 43 min., 51 sek.
Filip Skládal * 14 0 hod., 42 min., 24 sek.
Martin Královič 24 0 hod., 26 min., 3 sek.
Martin Penc * 33 0 hod., 40 min., 42 sek.
Matěj Protivánek * 23 0 hod., 18 min., 35 sek.
Tomáš Záhora * 19 0 hod., 26 min., 16 sek.

Střední škola polytechnická, Brno (SOU) Celkový počet bodů: 1492
Jméno Počet bodů Čas
Adam Směřička 49 0 hod., 20 min., 2 sek.
Daniel Kotulan 32 0 hod., 14 min., 41 sek.
David Hrubeš 42 0 hod., 29 min., 23 sek.
David Jarolím 43 0 hod., 35 min., 19 sek.
Dominik Mátl 45 0 hod., 13 min., 3 sek.
Dominik Nováček 48 0 hod., 21 min., 17 sek.
Filip Nováček 42 0 hod., 18 min., 54 sek.
Jakub Nekvapil 40 0 hod., 14 min., 54 sek.
Jan Konečný 48 0 hod., 19 min., 53 sek.
Kryštof Havlík 46 0 hod., 25 min., 10 sek.
Lukáš Brablec 47 0 hod., 19 min., 51 sek.
Lukáš Kocur 48 0 hod., 24 min., 0 sek.
Lukáš Pazderka 42 0 hod., 23 min., 47 sek.
Marek Láníček 46 0 hod., 40 min., 34 sek.
Marek Wolf 26 0 hod., 21 min., 39 sek.
Martin Dolníček 44 0 hod., 21 min., 16 sek.
Martin Odehnal 43 0 hod., 27 min., 10 sek.
Martin Pavlík 40 0 hod., 25 min., 29 sek.
Matěj Musil 41 0 hod., 18 min., 11 sek.
Milan Klement 44 0 hod., 25 min., 47 sek.
Milan Novozámský 43 0 hod., 19 min., 9 sek.
Miroslav Fasura 49 0 hod., 12 min., 57 sek.
Ondřej Pavlík 39 0 hod., 26 min., 34 sek.
Patrik Hudec 35 0 hod., 21 min., 13 sek.
Pavel Krchňák 50 0 hod., 30 min., 54 sek.
Petr Hladký 42 0 hod., 32 min., 52 sek.
Petr Procházka 46 0 hod., 23 min., 6 sek.
Petr Svačina 31 0 hod., 24 min., 24 sek.
Petr Svoboda 47 0 hod., 13 min., 0 sek.
Radek Nathaniel 43 0 hod., 18 min., 53 sek.
Richard Vedmoch 36 0 hod., 29 min., 3 sek.
Robin Smolka 40 0 hod., 20 min., 18 sek.
Tomáš Janele 49 0 hod., 10 min., 33 sek.
Tomáš Suchánek 47 0 hod., 31 min., 15 sek.
Vít Dočekal 39 0 hod., 17 min., 52 sek.

Střední škola polytechnická, Brno (SOŠ) Celkový počet bodů: 1042
Jméno Počet bodů Čas
Aleš Krejčiřík 63 0 hod., 54 min., 34 sek.
Dominik Snopek 56 0 hod., 37 min., 36 sek.
Jakub Strašák 40 0 hod., 26 min., 14 sek.
Jan Horníček 67 0 hod., 45 min., 15 sek.
Martin Hala 70 0 hod., 43 min., 58 sek.
Martin Ženata 64 0 hod., 28 min., 18 sek.
Michal Korčák 55 0 hod., 43 min., 15 sek.
Pavel Masopust 53 0 hod., 33 min., 3 sek.
Pavel Počinek 65 0 hod., 38 min., 22 sek.
Pavel Rulíšek 68 0 hod., 40 min., 27 sek.
Petr Mlejnek 48 0 hod., 35 min., 49 sek.
Radek Malhocký 76 0 hod., 48 min., 58 sek.
Richard Čekal 66 0 hod., 47 min., 44 sek.
Tomáš Bobrovský 67 0 hod., 39 min., 11 sek.
Tomáš Hrdlička 67 0 hod., 42 min., 0 sek.
Tomáš Wagner 58 0 hod., 47 min., 24 sek.
Vojtěch Svoboda 59 0 hod., 37 min., 30 sek.

Střední škola řemesel, Frýdek-Místek, příspěvková organizace (SOU) Celkový počet bodů: 405
Jméno Počet bodů Čas
Adam Příhoda 46 0 hod., 31 min., 30 sek.
Dominik Grušpier 44 0 hod., 26 min., 45 sek.
Martin Skulina 46 0 hod., 33 min., 15 sek.
Mikuláš Zamarski 46 0 hod., 38 min., 19 sek.
Patrik Mojžíšek 47 0 hod., 34 min., 51 sek.
Petr Palarczyk 45 0 hod., 27 min., 20 sek.
Robin Minol 45 0 hod., 31 min., 6 sek.
Stanislav Polášek 39 0 hod., 29 min., 7 sek.
Vojtěch Gawlas 47 0 hod., 39 min., 29 sek.

Střední škola stavební a strojní, Teplice (SOŠ) Celkový počet bodů: 312
Jméno Počet bodů Čas
Adrian Bukač 28 0 hod., 12 min., 3 sek.
David Bohó 21 0 hod., 15 min., 34 sek.
Dominik Mojžíš 33 0 hod., 20 min., 43 sek.
Filip Beránek * 30 0 hod., 22 min., 30 sek.
Jiří Frič 30 0 hod., 16 min., 45 sek.
Josef Kopecký 22 0 hod., 22 min., 24 sek.
Josef Rácz 37 0 hod., 19 min., 45 sek.
Julius Kaločai 25 0 hod., 12 min., 34 sek.
Martin Köppl 29 0 hod., 15 min., 8 sek.
Michael Wildumetz 28 0 hod., 19 min., 54 sek.
Stanislav Böhm 29 0 hod., 23 min., 46 sek.

Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec (SOŠ) Celkový počet bodů: 280
Jméno Počet bodů Čas
Bartoš Jan * 46 0 hod., 40 min., 53 sek.
Jetel Vladimír 48 0 hod., 39 min., 0 sek.
Kopecký Petr 31 0 hod., 22 min., 37 sek.
Kotus Martin 34 0 hod., 22 min., 3 sek.
Kraus Petr 31 0 hod., 22 min., 8 sek.
Kristen Petr 30 0 hod., 20 min., 10 sek.
Lebeda Radek 34 0 hod., 19 min., 34 sek.
Novák Martin 26 0 hod., 22 min., 50 sek.

Střední škola strojní, stavební a dopravní, Liberec (SOU) Celkový počet bodů: 500
Jméno Počet bodů Čas
Baier Adam * 36 0 hod., 35 min., 41 sek.
Dvořák Lukáš 28 0 hod., 20 min., 8 sek.
Dvořák Martin 37 0 hod., 22 min., 43 sek.
Gerši Daniel 37 0 hod., 35 min., 21 sek.
Greif Michal 30 0 hod., 35 min., 19 sek.
Havlík Marek * 27 0 hod., 30 min., 2 sek.
Husák Matouš 36 0 hod., 22 min., 32 sek.
Joštiak Josef 33 0 hod., 26 min., 43 sek.
Kilar Miroslav * 27 0 hod., 44 min., 48 sek.
Krupička Jan 34 0 hod., 22 min., 39 sek.
Lapuník Milan 31 0 hod., 31 min., 19 sek.
Oktávec Daniel 35 0 hod., 29 min., 13 sek.
Rakovský Vojtěch 34 0 hod., 37 min., 28 sek.
Sýkora Jakub 43 0 hod., 24 min., 57 sek.
Zelený Tomáš * 32 0 hod., 33 min., 41 sek.

Švehlova střední škola polytechnická, Prostějov (SOU) Celkový počet bodů: 416
Jméno Počet bodů Čas
David Lakomý * 35 0 hod., 31 min., 32 sek.
Dominik Bušina 30 0 hod., 18 min., 16 sek.
Dominik Komárek * 31 0 hod., 32 min., 11 sek.
Jan Jakub Fryčák * 34 0 hod., 45 min., 0 sek.
Jan Klučka 23 0 hod., 29 min., 38 sek.
Jaroslav Šanovský 38 0 hod., 35 min., 15 sek.
Jindřich Havlíček 30 0 hod., 30 min., 50 sek.
Leopold Zatloukal * 25 0 hod., 38 min., 16 sek.
Ondřej Štefan 24 0 hod., 29 min., 24 sek.
Pavel Doležel 39 0 hod., 16 min., 11 sek.
Petr Novák 29 0 hod., 25 min., 42 sek.
Tomáš Dostál * 19 0 hod., 16 min., 53 sek.
Tomás Mačák 42 0 hod., 25 min., 26 sek.
Zdeněk Špička 17 0 hod., 19 min., 55 sek.

Vyšší odborná škola a SPŠ, Žďár nad Sázavou (SOŠ) Celkový počet bodů: 360
Jméno Počet bodů Čas
Dan Myška * 50 0 hod., 37 min., 56 sek.
Filip Kaša 66 0 hod., 33 min., 5 sek.
Jakub Dvořák 40 0 hod., 27 min., 9 sek.
Jan Zdražil 52 0 hod., 51 min., 40 sek.
Jiří Poul 47 0 hod., 28 min., 34 sek.
Lukáš Magyar 52 0 hod., 49 min., 30 sek.
Rudolf Koláček 53 0 hod., 29 min., 35 sek.

*: Nedokončená súťaž