Umiestnenia 2019

V abecednom poradí | V poradí umiestnenia

SOŠ - študijné

# Meno Škola Čas Počet bodov
1. Oliver Olejár SPŠ stavebná, Prešov 0 hod., 40 min., 46 sek. 78 b
2. Branislav Fabian SPŠ stavebná, Prešov 0 hod., 49 min., 25 sek. 78 b
3. Damián Juhás SPŠ stavebná, Prešov 0 hod., 34 min., 28 sek. 77 b
4. Lukáš Sivák Technická akadémia Spišská Nová Ves 0 hod., 43 min., 18 sek. 77 b
5. Oscar Fajgel Technická akadémia Spišská Nová Ves 0 hod., 52 min., 20 sek. 77 b
6. Adrián Novák Technická akadémia Spišská Nová Ves 0 hod., 44 min., 15 sek. 76 b
7. Maroš Gonda Technická akadémia Spišská Nová Ves 0 hod., 53 min., 38 sek. 76 b
8. Adam Filip Technická akadémia Spišská Nová Ves 0 hod., 55 min., 38 sek. 76 b
9. Branislav Moncoľ Technická akadémia Spišská Nová Ves 0 hod., 50 min., 6 sek. 72 b
10. Patrik Bodnár Technická akadémia Spišská Nová Ves 1 hod., 7 min., 51 sek. 72 b
11. Ján Zajac SPŠ stavebná, Prešov 0 hod., 51 min., 10 sek. 71 b
12. Tomas Danilo Stredna priemyselna škola Poprad 0 hod., 55 min., 11 sek. 71 b
13. PATRIK ONDIKA Stredná priemyselná škola Snina 1 hod., 0 min., 51 sek. 71 b
14. Dávid Midlik Technická akadémia Spišská Nová Ves 1 hod., 1 min., 42 sek. 71 b
15. Jakub Grega Spojená škola Prešov 0 hod., 39 min., 41 sek. 68 b
16. Jakub Jendrej SPŠ stavebná, Prešov 0 hod., 46 min., 57 sek. 68 b
17. Adrián Kachút SOŠ stavebná Liptovský Mikuláš 0 hod., 30 min., 56 sek. 67 b
18. VILIAM KAPRAL Stredná priemyselná škola Snina 0 hod., 39 min., 52 sek. 67 b
19. Lukáš Halama Stredná odborná škola strojnícka Považská Bystrica 0 hod., 45 min., 17 sek. 67 b
20. SIMON RADA Stredná priemyselná škola Snina 0 hod., 49 min., 52 sek. 67 b
21. Markos Batsikostas SOŠ stavebná Liptovský Mikuláš 0 hod., 50 min., 47 sek. 66 b
22. FILIP RADA Stredná priemyselná škola Snina 0 hod., 50 min., 49 sek. 66 b
23. Mário Jendričák Technická akadémia Spišská Nová Ves 0 hod., 51 min., 29 sek. 66 b
24. Rajcani Michael Stredná odborná škola, Handlová 0 hod., 52 min., 37 sek. 66 b
25. Alexander Paul SOŠ stavebná Liptovský Mikuláš 0 hod., 32 min., 59 sek. 65 b
26. Branislav Petho Stredna priemyselna škola Poprad 0 hod., 52 min., 48 sek. 65 b
27. MATEJ BUKOVEN SPŠS, Fajnorovo nábr. 5, Bratislava 0 hod., 47 min., 22 sek. 64 b
28. Radoslav Šivec Technická akadémia Spišská Nová Ves 0 hod., 56 min., 2 sek. 64 b
29. Radovan Džima * Technická akadémia Spišská Nová Ves 0 hod., 56 min., 3 sek. 64 b
30. BENJAMIN STUTIKA Stredná priemyselná škola Snina 1 hod., 5 min., 2 sek. 64 b
31. Patrik Španko SOŠ stavebná Liptovský Mikuláš 0 hod., 48 min., 43 sek. 63 b
32. Jan Rzonca SPŠ Považská Bystrica 0 hod., 49 min., 25 sek. 63 b
33. SAMUEL ORLICKY SPŠS, Fajnorovo nábr. 5, Bratislava 0 hod., 54 min., 55 sek. 63 b
34. BLAZEJ GNIP Stredná priemyselná škola Snina 0 hod., 57 min., 16 sek. 63 b
35. LUKAS MIKULASKO Stredná priemyselná škola Snina 0 hod., 14 min., 35 sek. 62 b
36. Patrik Hvizdoš * Technická akadémia Spišská Nová Ves 1 hod., 7 min., 30 sek. 62 b
37. Peter Varecha SOŠ stavebná Liptovský Mikuláš 0 hod., 37 min., 30 sek. 61 b
38. Matej Janúch * Stredná odborná škola strojnícka Považská Bystrica 0 hod., 58 min., 11 sek. 61 b
39. Adam Rinda * Spojená škola Prešov 0 hod., 39 min., 48 sek. 60 b
40. Laura Tomašáková SOŠ stavebná Liptovský Mikuláš 0 hod., 44 min., 44 sek. 60 b
41. Juraj Cico SPŠ strojárska a elektrotechnická, Nitra 0 hod., 45 min., 15 sek. 60 b
42. Adam Szilvási Technická akadémia Spišská Nová Ves 0 hod., 49 min., 21 sek. 60 b
43. Filip Farkasovsky Stredna priemyselna škola Poprad 0 hod., 55 min., 28 sek. 60 b
44. Matúš Jánošík Technická akadémia Spišská Nová Ves 0 hod., 55 min., 36 sek. 60 b
45. filip dodek Spojená škola Kysucké Nové Mesto zložka SPŠ 0 hod., 27 min., 33 sek. 59 b
46. Lubomir Volovar Stredná Odborná Škola Techniká Humenné 0 hod., 38 min., 51 sek. 59 b
47. Andrej Kendera SOŠ stavebná Liptovský Mikuláš 0 hod., 43 min., 45 sek. 59 b
48. Vladimir Drozd Stredná Odborná Škola Techniká Humenné 0 hod., 48 min., 57 sek. 59 b
49. Adrián Skultéty Stredná odborná škola technická Galanta 0 hod., 59 min., 49 sek. 59 b
50. Gregor Sopko * SPŠ strojnícka, Prešov 1 hod., 3 min., 34 sek. 59 b
51. Matej Lehocky SPŠ strojárska a elektrotechnická, Nitra 0 hod., 38 min., 50 sek. 58 b
52. JAKUB HRIVNACIK SPŠS, Fajnorovo nábr. 5, Bratislava 0 hod., 47 min., 10 sek. 58 b
53. Radka Sipková SOŠ stavebná Liptovský Mikuláš 0 hod., 57 min., 23 sek. 58 b
54. ADAM ONDIKA Stredná priemyselná škola Snina 0 hod., 57 min., 35 sek. 58 b
55. Jakub Harvanec SPŠ Považská Bystrica 0 hod., 48 min., 8 sek. 57 b
56. STEFAN SPITALIK Stredná priemyselná škola Snina 0 hod., 53 min., 49 sek. 57 b
57. Subik Stefan Stredná odborná škola, Handlová 0 hod., 58 min., 20 sek. 57 b
58. MICHAL FRUNI SPŠS, Fajnorovo nábr. 5, Bratislava 1 hod., 3 min., 11 sek. 57 b
59. Lukas Halcin Stredna priemyselna škola Poprad 0 hod., 45 min., 2 sek. 56 b
60. DAVID MACEJKA Stredná priemyselná škola Snina 0 hod., 48 min., 3 sek. 56 b
61. René Kovács Stredná odborná škola technická Galanta 0 hod., 49 min., 13 sek. 56 b
62. Pavol Sarčák SOŠ stavebná Liptovský Mikuláš 0 hod., 49 min., 32 sek. 56 b
63. Attila Márkus Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická Levice 0 hod., 59 min., 38 sek. 56 b
64. Adam Benčat * Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická Levice 1 hod., 5 min., 55 sek. 56 b
65. Viktor Wojtas Stredna priemyselna škola Poprad 0 hod., 43 min., 59 sek. 55 b
66. Tino Trncik SPŠ Považská Bystrica 0 hod., 54 min., 7 sek. 55 b
67. Milos Pohanka SPŠ Považská Bystrica 0 hod., 57 min., 4 sek. 55 b
68. GABRIEL PISKANIN Stredná priemyselná škola Snina 0 hod., 59 min., 16 sek. 55 b
69. Adrián Bobák SOŠ Technická Prešov 0 hod., 26 min., 9 sek. 54 b
70. Martin Kimák SPŠ stavebná, Prešov 0 hod., 36 min., 53 sek. 54 b
71. Lukas Vnencak Stredna priemyselna škola Poprad 0 hod., 46 min., 53 sek. 54 b
72. SAMUEL CAMBAL SPŠS, Fajnorovo nábr. 5, Bratislava 0 hod., 53 min., 47 sek. 54 b
73. Ján Ivanecký SPŠ strojnícka, Prešov 1 hod., 5 min., 30 sek. 54 b
74. Martin Búďan * SOŠ stavebná Liptovský Mikuláš 1 hod., 9 min., 24 sek. 54 b
75. Robert Valcak Stredna priemyselna škola Poprad 0 hod., 41 min., 14 sek. 53 b
76. Timotej Mudrak Stredna priemyselna škola Poprad 0 hod., 43 min., 11 sek. 53 b
77. Michal Andrascik Spojená škola Prešov 0 hod., 51 min., 37 sek. 53 b
78. David Mlynar SPŠ Považská Bystrica 0 hod., 52 min., 6 sek. 53 b
79. Radko Morava SOŠ stavebná Liptovský Mikuláš 0 hod., 32 min., 47 sek. 52 b
80. ALEX BALDOVIC Stredná priemyselná škola Snina 0 hod., 38 min., 57 sek. 52 b
81. Michaela Kratková SOŠ stavebná Liptovský Mikuláš 0 hod., 45 min., 34 sek. 52 b
82. Benjamín Dvoršták SOŠ stavebná Liptovský Mikuláš 0 hod., 45 min., 49 sek. 52 b
83. Martin Ilas Stredna priemyselna škola Poprad 0 hod., 58 min., 57 sek. 52 b
84. Adam Gaži Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická Levice 1 hod., 3 min., 14 sek. 52 b
85. Henry Saradin SPŠ Považská Bystrica 0 hod., 38 min., 50 sek. 51 b
86. Maros Moravcik Stredna priemyselna škola Poprad 0 hod., 46 min., 49 sek. 51 b
87. ADAM GNIP Stredná priemyselná škola Snina 1 hod., 0 min., 36 sek. 51 b
88. Matus Mokris Spojená škola Prešov 0 hod., 33 min., 5 sek. 50 b
89. Pavol Strmenský SOŠ stavebná Liptovský Mikuláš 0 hod., 44 min., 59 sek. 50 b
90. Jakub Fedo Stredná Odborná Škola Techniká Humenné 0 hod., 46 min., 41 sek. 50 b
91. Rastislav Seneši Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická Levice 0 hod., 58 min., 49 sek. 50 b
92. JOZEF DENKOCI SPŠS, Fajnorovo nábr. 5, Bratislava 1 hod., 0 min., 41 sek. 50 b
93. Oliver Kubanyi Stredna priemyselna škola Poprad 0 hod., 55 min., 48 sek. 49 b
94. DANIEL LABSKY SPŠS, Fajnorovo nábr. 5, Bratislava 0 hod., 52 min., 36 sek. 48 b
95. Kaniansky Viktor Stredná odborná škola, Handlová 0 hod., 25 min., 34 sek. 47 b
96. Matej Švorc SOŠ stavebná Liptovský Mikuláš 0 hod., 45 min., 15 sek. 47 b
97. Ján Kubena * Stredná odborná škola strojnícka Považská Bystrica 0 hod., 51 min., 11 sek. 47 b
98. Eduard Valasek SPŠ Považská Bystrica 0 hod., 41 min., 34 sek. 46 b
99. Andrej Cétenyi SPŠ strojárska a elektrotechnická, Nitra 0 hod., 45 min., 3 sek. 46 b
100. samuel sadibol Spojená škola Kysucké Nové Mesto zložka SPŠ 0 hod., 46 min., 33 sek. 46 b
101. Richard Bencik SPŠ Považská Bystrica 0 hod., 53 min., 39 sek. 46 b
102. Jozef Jacak SPŠ strojnícka, Prešov 1 hod., 5 min., 2 sek. 46 b
103. Mokras Eduard Stredná odborná škola, Handlová 0 hod., 39 min., 8 sek. 45 b
104. vilam zofaj Spojená škola Kysucké Nové Mesto zložka SPŠ 0 hod., 50 min., 39 sek. 45 b
105. Simon Janik SPŠ Považská Bystrica 0 hod., 54 min., 31 sek. 45 b
106. Libor Klein Stredna priemyselna škola Poprad 0 hod., 56 min., 43 sek. 45 b
107. Michal Pelach Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická Levice 0 hod., 58 min., 57 sek. 45 b
108. David Gavel Stredná Odborná Škola Techniká Humenné 0 hod., 35 min., 55 sek. 44 b
109. marek michna Spojená škola Kysucké Nové Mesto zložka SPŠ 0 hod., 37 min., 3 sek. 44 b
110. Patrik Buco SPŠ Považská Bystrica 0 hod., 45 min., 13 sek. 44 b
111. Dávid Bednár SOŠ stavebná Liptovský Mikuláš 0 hod., 45 min., 44 sek. 44 b
112. Šimon Švihorík SOŠ stavebná Liptovský Mikuláš 0 hod., 45 min., 57 sek. 44 b
113. jan kotvas Spojená škola Kysucké Nové Mesto zložka SPŠ 0 hod., 47 min., 25 sek. 44 b
114. samuel svitek Spojená škola Kysucké Nové Mesto zložka SPŠ 0 hod., 48 min., 58 sek. 44 b
115. Marek Kvaka Stredna priemyselna škola Poprad 0 hod., 57 min., 35 sek. 44 b
116. Kasper Lubos Stredná odborná škola, Handlová 1 hod., 1 min., 17 sek. 44 b
117. Blaho Marek Stredná odborná škola, Handlová 1 hod., 2 min., 44 sek. 44 b
118. Sarah Pethová SOŠ stavebná Liptovský Mikuláš 0 hod., 26 min., 58 sek. 43 b
119. Capliar Martin Stredná odborná škola, Handlová 0 hod., 29 min., 49 sek. 43 b
120. MARIAN TISLIAR Stredná priemyselná škola Snina 0 hod., 31 min., 48 sek. 43 b
121. Fodor Marek Stredná odborná škola, Handlová 0 hod., 34 min., 16 sek. 43 b
122. Gasparik Matus Stredná odborná škola, Handlová 0 hod., 35 min., 23 sek. 43 b
123. Kristián Škovran * SPŠ strojnícka, Prešov 0 hod., 43 min., 50 sek. 43 b
124. tobias jurga Spojená škola Kysucké Nové Mesto zložka SPŠ 0 hod., 48 min., 47 sek. 43 b
125. Michal Skladaný SPŠ strojárska a elektrotechnická, Nitra 0 hod., 50 min., 23 sek. 43 b
126. Adam Polák Stredná odborná škola technická Galanta 0 hod., 50 min., 52 sek. 43 b
127. Samuel Zoricak Stredna priemyselna škola Poprad 1 hod., 0 min., 12 sek. 43 b
128. matus poliacek Spojená škola Kysucké Nové Mesto zložka SPŠ 0 hod., 27 min., 37 sek. 42 b
129. Patrik Oršula SPŠ strojárska a elektrotechnická, Nitra 0 hod., 39 min., 3 sek. 42 b
130. samuel svana Spojená škola Kysucké Nové Mesto zložka SPŠ 0 hod., 47 min., 14 sek. 42 b
131. Michal Lehotsky Spojená škola Prešov 0 hod., 53 min., 48 sek. 42 b
132. Jozef Talian * SPŠ strojnícka, Prešov 1 hod., 10 min., 36 sek. 42 b
133. Robert Kralik SPŠ Považská Bystrica 0 hod., 25 min., 44 sek. 41 b
134. Kralik Adam Stredná odborná škola, Handlová 0 hod., 30 min., 23 sek. 41 b
135. Michalovic Adam Stredná odborná škola, Handlová 0 hod., 40 min., 34 sek. 41 b
136. Andrej Palko * Stredná odborná škola strojnícka Považská Bystrica 0 hod., 44 min., 59 sek. 41 b
137. matej zachveja Spojená škola Kysucké Nové Mesto zložka SPŠ 0 hod., 35 min., 51 sek. 40 b
138. Martin Lengyel * Stredná odborná škola strojnícka Považská Bystrica 0 hod., 39 min., 31 sek. 40 b
139. Janos Adrian * Stredná odborná škola, Handlová 0 hod., 41 min., 28 sek. 40 b
140. Jakub Motýľ * SPŠ strojnícka, Prešov 0 hod., 41 min., 49 sek. 40 b
141. Fusik Adam Stredná odborná škola, Handlová 0 hod., 45 min., 13 sek. 40 b
142. Jakub Kubaľa SOŠ Technická Čadca 0 hod., 48 min., 48 sek. 40 b
143. Filip Bunta * SOŠ stavebná Liptovský Mikuláš 0 hod., 58 min., 11 sek. 40 b
144. Martin Vindiš SOŠ technická, Piešťany 0 hod., 19 min., 40 sek. 39 b
145. David Vahovic Stredná Odborná Škola Techniká Humenné 0 hod., 40 min., 33 sek. 39 b
146. Samuel Adamčík * Stredná odborná škola strojnícka Považská Bystrica 0 hod., 40 min., 59 sek. 39 b
147. Marek Rohmann Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická Levice 0 hod., 47 min., 53 sek. 39 b
148. Matúš Virba * SPŠ strojnícka, Prešov 0 hod., 49 min., 58 sek. 39 b
149. Marián Lapaš Stredná odborná škola strojnícka Považská Bystrica 0 hod., 52 min., 42 sek. 39 b
150. Michal Bori Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická Levice 0 hod., 55 min., 48 sek. 39 b
151. Peter Bendík Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická Levice 0 hod., 58 min., 42 sek. 39 b
152. Nikolas Brenkus Stredná odborná škola technická Galanta 0 hod., 41 min., 9 sek. 38 b
153. Tamás Gyulai Stredná odborná škola technická Galanta 0 hod., 43 min., 57 sek. 38 b
154. Jakub Hajduk * SPŠ strojnícka, Prešov 0 hod., 45 min., 48 sek. 38 b
155. Dávid Zelman Stredná odborná škola technická Galanta 0 hod., 47 min., 46 sek. 38 b
156. Simon Danis SPŠ Považská Bystrica 0 hod., 50 min., 52 sek. 38 b
157. jakub kupka Spojená škola Kysucké Nové Mesto zložka SPŠ 0 hod., 27 min., 17 sek. 37 b
158. Juraj Martinka SOŠ stavebná Liptovský Mikuláš 0 hod., 56 min., 20 sek. 37 b
159. richard gaspierik Spojená škola Kysucké Nové Mesto zložka SPŠ 0 hod., 16 min., 51 sek. 36 b
160. Marek Bujňák SOŠ Technická Prešov 0 hod., 26 min., 19 sek. 36 b
161. Branislav KARKUS * SOŠ elektrotechnická, Trnava 0 hod., 36 min., 6 sek. 36 b
162. Dominik Kubina SPŠ strojárska a elektrotechnická, Nitra 0 hod., 36 min., 59 sek. 36 b
163. Samuel Orth Stredná odborná škola technická Galanta 0 hod., 50 min., 15 sek. 36 b
164. Veronika Callová * SOŠ stavebná Liptovský Mikuláš 0 hod., 30 min., 19 sek. 35 b
165. Natália Tóthová SPŠ stavebná, Nitra 0 hod., 40 min., 44 sek. 35 b
166. Tomáš Keresteš SPŠ strojnícka, Prešov 0 hod., 42 min., 13 sek. 35 b
167. Marián Adamčík SPŠ strojnícka, Prešov 1 hod., 0 min., 24 sek. 35 b
168. Michal Kubov SOŠ Technická Čadca 0 hod., 18 min., 35 sek. 34 b
169. Daniel Manduch SOŠ technická, Piešťany 0 hod., 24 min., 30 sek. 34 b
170. Alexander Mikunda SOŠ technická, Piešťany 0 hod., 29 min., 38 sek. 34 b
171. Peter Zeman Stredna priemyselna škola Poprad 0 hod., 31 min., 17 sek. 34 b
172. Matej Kľučka SOŠ Technická Čadca 0 hod., 33 min., 53 sek. 34 b
173. Boris Comorek SOŠ Technická Čadca 0 hod., 34 min., 22 sek. 34 b
174. Jokel Christian Stredná odborná škola, Handlová 0 hod., 35 min., 50 sek. 34 b
175. Michaela Puková SPŠ stavebná, Nitra 0 hod., 51 min., 39 sek. 34 b
176. Filip Novický * SPŠ strojnícka, Prešov 0 hod., 56 min., 22 sek. 34 b
177. Urban Dominik Stredná odborná škola, Handlová 0 hod., 14 min., 21 sek. 33 b
178. Lukáš Mundok Stredná odborná škola technická Galanta 0 hod., 22 min., 23 sek. 33 b
179. Adrian Horváth Stredná odborná škola technická Galanta 0 hod., 26 min., 24 sek. 33 b
180. Marko Kunák SPŠ stavebná, Nitra 0 hod., 27 min., 43 sek. 33 b
181. Dominik Jandzík SOŠ Technická Čadca 0 hod., 31 min., 55 sek. 33 b
182. Adam Vaško SPŠ stavebná, Nitra 0 hod., 32 min., 53 sek. 33 b
183. Matej Škovrán SOŠ Technická Prešov 0 hod., 35 min., 52 sek. 33 b
184. Radovan Buday * Stredná odborná škola strojnícka Považská Bystrica 0 hod., 42 min., 39 sek. 33 b
185. Stanislav Gabriš SOŠ Technická Čadca 0 hod., 57 min., 24 sek. 33 b
186. Marek Vince SPŠ stavebná, Nitra 0 hod., 19 min., 42 sek. 32 b
187. Jakub Kolcun SOŠ Technická Prešov 0 hod., 24 min., 3 sek. 32 b
188. Jozef Serafín SOŠ Technická Čadca 0 hod., 26 min., 40 sek. 32 b
189. Jakub Kolesnáč SOŠ Technická Čadca 0 hod., 33 min., 32 sek. 32 b
190. Robert Svoren SOŠ technická, Piešťany 0 hod., 36 min., 16 sek. 32 b
191. Lukáš Pacovský * SPŠ strojnícka, Prešov 0 hod., 46 min., 55 sek. 32 b
192. Adam Kopera SOŠ Technická Čadca 0 hod., 54 min., 37 sek. 32 b
193. Grolmus Juraj Stredná odborná škola, Handlová 0 hod., 9 min., 2 sek. 31 b
194. Erik Oravec SOŠ Technická Čadca 0 hod., 21 min., 1 sek. 31 b
195. Robert Boda SOŠ technická, Piešťany 0 hod., 24 min., 22 sek. 31 b
196. Richard Jenča SOŠ Technická Prešov 0 hod., 25 min., 17 sek. 31 b
197. Adriána Palušová SPŠ stavebná, Nitra 0 hod., 40 min., 25 sek. 31 b
198. Jozef Čičut * Stredná odborná škola strojnícka Považská Bystrica 0 hod., 42 min., 46 sek. 31 b
199. Teodor Káčer Stredná odborná škola technická Galanta 0 hod., 52 min., 4 sek. 31 b
200. Dominik Osuský SPŠ stavebná, Nitra 0 hod., 4 min., 14 sek. 30 b
201. Samuel Strýček SOŠ Technická Čadca 0 hod., 32 min., 20 sek. 30 b
202. Damián Vrabec SPŠ stavebná, Nitra 0 hod., 33 min., 39 sek. 30 b
203. Igor Hornák * Stredná odborná škola strojnícka Považská Bystrica 0 hod., 39 min., 34 sek. 30 b
204. Samuel Halász Stredná odborná škola technická Galanta 0 hod., 20 min., 39 sek. 29 b
205. René Gajda SOŠ Technická Prešov 0 hod., 24 min., 47 sek. 29 b
206. Pis Peter Stredná odborná škola, Handlová 0 hod., 41 min., 1 sek. 29 b
207. samuel juricek Spojená škola Kysucké Nové Mesto zložka SPŠ 0 hod., 17 min., 45 sek. 28 b
208. Juraj Látečka SPŠ stavebná, Nitra 0 hod., 21 min., 37 sek. 28 b
209. martin hluzak Spojená škola Kysucké Nové Mesto zložka SPŠ 0 hod., 25 min., 59 sek. 28 b
210. Jakub Kovács Stredná odborná škola technická Galanta 0 hod., 27 min., 30 sek. 28 b
211. Lukáš Turiak SOŠ Technická Čadca 0 hod., 34 min., 56 sek. 28 b
212. Martin Gaľa SOŠ Technická Prešov 0 hod., 35 min., 16 sek. 28 b
213. Sadlon Marek Stredná odborná škola, Handlová 0 hod., 36 min., 36 sek. 28 b
214. Alexander SAJBIDOR SOŠ elektrotechnická, Trnava 0 hod., 52 min., 16 sek. 28 b
215. Andrej Kordoš SOŠ stavebná Liptovský Mikuláš 1 hod., 7 min., 29 sek. 28 b
216. jakub rusnak Spojená škola Kysucké Nové Mesto zložka SPŠ 0 hod., 13 min., 19 sek. 27 b
217. Miroslav Šrámek Stredná odborná škola technická Galanta 0 hod., 27 min., 16 sek. 27 b
218. Andrej HUSTY SOŠ elektrotechnická, Trnava 0 hod., 17 min., 2 sek. 26 b
219. Damián Hudák SOŠ Technická Prešov 0 hod., 35 min., 3 sek. 26 b
220. marek fusko Spojená škola Kysucké Nové Mesto zložka SPŠ 0 hod., 37 min., 48 sek. 26 b
221. Hronec Branislav Stredná odborná škola, Handlová 0 hod., 10 min., 56 sek. 25 b
222. samuel kultan Spojená škola Kysucké Nové Mesto zložka SPŠ 0 hod., 23 min., 42 sek. 25 b
223. Mário Lencsés SPŠ stavebná, Nitra 0 hod., 28 min., 11 sek. 25 b
224. Denis JERIE SOŠ elektrotechnická, Trnava 0 hod., 42 min., 8 sek. 25 b
225. Martin Košut SOŠ technická, Piešťany 0 hod., 12 min., 17 sek. 24 b
226. Jakub Miko SPŠ stavebná, Nitra 0 hod., 15 min., 24 sek. 24 b
227. pavol pastrnak Spojená škola Kysucké Nové Mesto zložka SPŠ 0 hod., 21 min., 14 sek. 24 b
228. andrej vojtus Spojená škola Kysucké Nové Mesto zložka SPŠ 0 hod., 21 min., 52 sek. 24 b
229. Viliam NOVAK SOŠ elektrotechnická, Trnava 0 hod., 37 min., 46 sek. 24 b
230. David Janik Spojená škola Prešov 0 hod., 42 min., 0 sek. 24 b
231. Štefan Lisko SOŠ Technická Čadca 0 hod., 24 min., 24 sek. 23 b
232. Jozef Herman SOŠ Technická Čadca 0 hod., 44 min., 3 sek. 23 b
233. robert gavlas Spojená škola Kysucké Nové Mesto zložka SPŠ 0 hod., 12 min., 44 sek. 22 b
234. martin dubovicky Spojená škola Kysucké Nové Mesto zložka SPŠ 0 hod., 16 min., 25 sek. 22 b
235. Lukaš Šiška SOŠ technická, Piešťany 0 hod., 19 min., 30 sek. 22 b
236. Patrik Capek SOŠ Technická Čadca 0 hod., 22 min., 41 sek. 22 b
237. matus jurco Spojená škola Kysucké Nové Mesto zložka SPŠ 0 hod., 32 min., 15 sek. 22 b
238. Gasparovicova Kristina Stredná odborná škola, Handlová 0 hod., 48 min., 3 sek. 22 b
239. patrik repcik Spojená škola Kysucké Nové Mesto zložka SPŠ 0 hod., 8 min., 2 sek. 21 b
240. Adam Kubis * SOŠ stavebná Liptovský Mikuláš 0 hod., 20 min., 57 sek. 21 b
241. Michal Slovák SPŠ stavebná, Nitra 0 hod., 6 min., 47 sek. 19 b
242. Richard Sopko * Spojená škola Prešov 0 hod., 12 min., 50 sek. 19 b
243. Lukas Hirka * Spojená škola Prešov 0 hod., 11 min., 45 sek. 13 b
244. Michal Sebej Koval * Spojená škola Prešov 0 hod., 4 min., 52 sek. 10 b
245. Patrik Pigula * Spojená škola Prešov 0 hod., 7 min., 27 sek. 10 b
246. Filip Beno * Spojená škola Prešov 0 hod., 7 min., 26 sek. 5 b
247. Mikuláš Gabmayer SPŠ stavebná, Nitra 0 hod., 2 min., 33 sek. 4 b

*: Nedokončená súťaž

Školy

1. Technická akadémia Spišská Nová Ves 382 b
2. SPŠ stavebná, Prešov 372 b
3. Stredná priemyselná škola Snina 335 b
4. SOŠ stavebná Liptovský Mikuláš 322 b
5. Stredna priemyselna škola Poprad 307 b
6. SPŠS, Fajnorovo nábr. 5, Bratislava 296 b
7. SPŠ Považská Bystrica 283 b
8. Spojená škola Prešov 273 b
9. Stredná odborná škola, Handlová 259 b
10. Stredná priemyselná škola strojnícka a elektrotechnická Levice 259 b
11. Stredná odborná škola strojnícka Považská Bystrica 256 b
12. Stredná Odborná Škola Techniká Humenné 251 b
13. SPŠ strojárska a elektrotechnická, Nitra 249 b
14. SPŠ strojnícka, Prešov 244 b
15. Spojená škola Kysucké Nové Mesto zložka SPŠ 238 b
16. Stredná odborná škola technická Galanta 234 b
17. SOŠ Technická Prešov 186 b
18. SOŠ Technická Čadca 175 b
19. SOŠ technická, Piešťany 170 b
20. SPŠ stavebná, Nitra 167 b
21. SOŠ elektrotechnická, Trnava 139 b

SOŠ - učebné

# Meno Škola Čas Počet bodov
1. Martin BUJŇÁK SOŠ podnikania a služieb Lipany 0 hod., 34 min., 47 sek. 45 b
2. Radovan BEDNÁR SOŠ podnikania a služieb Lipany 0 hod., 24 min., 6 sek. 43 b
3. Marek KAŽA SOŠ podnikania a služieb Lipany 0 hod., 22 min., 1 sek. 41 b
4. Alexander Klempár SOŠ Markušovská cesta 4, Spišská Nová Ves 0 hod., 24 min., 14 sek. 41 b
5. Robert Dömötör Stredná odborná škola technická Galanta 0 hod., 34 min., 16 sek. 41 b
6. Marek SEMANČÍK SOŠ podnikania a služieb Lipany 0 hod., 36 min., 13 sek. 41 b
7. Patrik Papp Stredná odborná škola technická Galanta 0 hod., 33 min., 50 sek. 40 b
8. Erik LEŠKO SOŠ podnikania a služieb Lipany 0 hod., 28 min., 11 sek. 39 b
9. Roman Pokuta SOŠ Markušovská cesta 4, Spišská Nová Ves 0 hod., 31 min., 52 sek. 39 b
10. MILAN DORO SOŠ technická, Košice 0 hod., 40 min., 14 sek. 39 b
11. Marek STANKO SOŠ podnikania a služieb Lipany 0 hod., 40 min., 17 sek. 37 b
12. Dušan Srnka Stredná odborná škola technická Galanta 0 hod., 22 min., 43 sek. 36 b
13. Kiss Erik SOŠ Ostrovského 1, Košice 0 hod., 15 min., 37 sek. 35 b
14. Gulya Jan SOŠ Ostrovského 1, Košice 0 hod., 23 min., 4 sek. 35 b
15. Dominik PETRUŠ SOŠ podnikania a služieb Lipany 0 hod., 35 min., 48 sek. 35 b
16. Jacko Daniel SOŠ Ostrovského 1, Košice 0 hod., 26 min., 6 sek. 34 b
17. Ladislav Momonkoš Stredná odborná škola technická Galanta 0 hod., 26 min., 2 sek. 33 b
18. MARIO MIKLOSITS SOŠ technická, Košice 0 hod., 31 min., 43 sek. 33 b
19. Filip Szilváši Stredná odborná škola technická Galanta 0 hod., 37 min., 10 sek. 33 b
20. Štefan Gurčík SOŠ Markušovská cesta 4, Spišská Nová Ves 0 hod., 9 min., 39 sek. 32 b
21. Ján Šarišský SOŠ Markušovská cesta 4, Spišská Nová Ves 0 hod., 16 min., 27 sek. 32 b
22. Jozef Šarišský SOŠ Markušovská cesta 4, Spišská Nová Ves 0 hod., 19 min., 45 sek. 32 b
23. MAREK HLEBAŠKO SOŠ technická, Košice 0 hod., 26 min., 51 sek. 32 b
24. Andrej Strapko Stredná odborná škola technická Galanta 0 hod., 29 min., 46 sek. 32 b
25. Demjan Matej SOŠ Ostrovského 1, Košice 0 hod., 18 min., 36 sek. 30 b
26. Benedik Adrian SOŠ Ostrovského 1, Košice 0 hod., 19 min., 19 sek. 30 b
27. Ľubomír Chodanič Stredná odborná skola, Poprad 0 hod., 19 min., 31 sek. 30 b
28. VLADIMÍR DZIAK SOŠ technická, Košice 0 hod., 27 min., 33 sek. 29 b
29. JÁN ONODY SOŠ technická, Košice 0 hod., 28 min., 1 sek. 29 b
30. MARIÁN PODRACKÝ SOŠ technická, Košice 0 hod., 10 min., 50 sek. 28 b
31. Dominik Šimek Stredná odborná škola technická Galanta 0 hod., 23 min., 20 sek. 27 b
32. Raymond Varšányi Stredná odborná škola technická Galanta 0 hod., 22 min., 10 sek. 26 b
33. Matej Bolha Stredná odborná skola, Poprad 0 hod., 23 min., 50 sek. 26 b
34. Marián Halčin Stredná odborná skola, Poprad 0 hod., 8 min., 3 sek. 25 b
35. DUŠAN KMEC SOŠ technická, Košice 0 hod., 22 min., 40 sek. 25 b
36. Kristián Bezák Stredná odborná skola, Poprad 0 hod., 23 min., 37 sek. 25 b
37. Dávid Éliás Stredná odborná škola technická Galanta 0 hod., 26 min., 9 sek. 25 b
38. Róbert Kaločay SOŠ Markušovská cesta 4, Spišská Nová Ves 0 hod., 20 min., 36 sek. 24 b
39. Roman Sčensný Stredná odborná skola, Poprad 0 hod., 23 min., 35 sek. 24 b
40. FILIP SPIŠÁK SOŠ technická, Košice 0 hod., 4 min., 17 sek. 23 b
41. Dávid Budinský Stredná odborná skola, Poprad 0 hod., 16 min., 34 sek. 22 b
42. Dávid Ryš Stredná odborná skola, Poprad 0 hod., 16 min., 0 sek. 20 b
43. Medvec Michal SOŠ Ostrovského 1, Košice 0 hod., 23 min., 4 sek. 20 b
44. Adam Nazarej Stredná odborná skola, Poprad 0 hod., 25 min., 38 sek. 20 b
45. Dominik Jendrušák Stredná odborná skola, Poprad 0 hod., 3 min., 44 sek. 19 b
46. BENJAMÍN VAĽKO SOŠ technická, Košice 0 hod., 9 min., 28 sek. 19 b
47. Ján Kočko SOŠ Markušovská cesta 4, Spišská Nová Ves 0 hod., 21 min., 15 sek. 19 b
48. TOBIÁS MIŽENKO SOŠ technická, Košice 0 hod., 3 min., 47 sek. 18 b
49. LUKÁŠ SZCZUREK SOŠ technická, Košice 0 hod., 4 min., 5 sek. 18 b
50. PATRIK SCHMIEDL SOŠ technická, Košice 0 hod., 12 min., 45 sek. 18 b
51. PATRIK ZEHER SOŠ technická, Košice 0 hod., 10 min., 35 sek. 17 b
52. Boris Sedlák Stredná odborná skola, Poprad 0 hod., 5 min., 48 sek. 16 b
53. Osif Damian * SOŠ Ostrovského 1, Košice 0 hod., 10 min., 13 sek. 11 b

*: Nedokončená súťaž

Školy

1. SOŠ podnikania a služieb Lipany 209 b
2. Stredná odborná škola technická Galanta 183 b
3. SOŠ Markušovská cesta 4, Spišská Nová Ves 176 b
4. SOŠ Ostrovského 1, Košice 164 b
5. SOŠ technická, Košice 162 b
6. Stredná odborná skola, Poprad 130 b
7. SOŠ strojnícka Kysucké Nové Mesto 0 b